Anketa zákaznické spokojenosti

Šťastní výherci, kteří vyplnili naši anketu

Chci vyplnit anketu
<strong>Ivana Buchtová</strong>

Ivana Buchtová

Další výherkyní naší ankety o 5.000 Kč se stala paní Ivana Buchtová z Broumova.

Paní Buchtová na našem e-shopu zakoupila podlahový vysavač, vybrala si i díky široké nabídce a nízkým cenám. Ocenila i rychlé dodání a ochotu prodavačů na prodejně. A její stručný vzkaz pro ty, kteří ještě nejsou našimi zákazníky? „Určitě nakupujte v OKAY!“

<strong>Eva Brudíková</strong>

Eva Brudíková

Odměnili jsme 100. výherce naší marketingové soutěže. Výhru 10.000 Kč si tentokrát odnesla paní Eva Brudíková z Frýdku-Místku.

Paní Brudíková zakoupila ve frýdecko-místecké prodejně kombinovaný sporák a lednici, protože, jak sama řekla, je prodejna dobře dostupná z místa jejího bydliště a je zde široká nabídka elektrospotřebičů. Zároveň ocenila rychlou a příjemnou obsluhu. Těm, kteří ještě nenavštívili prodejnu OKAY, vzkazuje: „Určitě ji navštivte, zboží si zajisté vyberete“. Gratulujeme paní Brudíkové k její výhře a doufáme, že i nadále bude věrnou a spokojenou zákaznicí OKAY elektrospotřebiče.

<strong>Miloslav Hlučný</strong>

Miloslav Hlučný

Dalším šťastným výhercem naší anketní soutěže se stal pan Miloslav Hlučný ze Zábřehu na Moravě, který obdržel částku 10.000 Kč.

Pan Hlučný doporučuje návštěvu prodejen OKAY, jemu se zde líbilo, a to jak prostředí, pořádek a čistota, tak ochotný personál, ocenil dostupnost prodejny i příznivé ceny. Pro ty, kteří nás ještě neznají, má prostý vzkaz: „Staňte se zákazníky OKAY!“

<strong>Josef Plzák</strong>

Josef Plzák

V pořadí 98. výhercem anketní soutěže e-shopu OKAY.cz o 5.000 Kč se stal pan Josef Plzák, který si byl 29. května 2019 převzít výhru na jedné z našich plzeňských prodejen.

Pan Plzák zakoupil na našem e-shopu kombinovanou chladničku, je náš pravidelný zákazník, vždy si podle svých slov vybral před konkurencí a je velice spokojen. Oceňuje především přehlednost e-shopu s detailními informacemi a širokým sortimentem zboží. K nákupu přispěla i nízká cena a doprava chladničky až domů. Pro ty, kteří ještě na našem e-shopu nenakoupili, vyzdvihuje především „bezkonkurenční nabídku za bezkonkurenční ceny“.

<strong>Karel Tůna</strong>

Karel Tůna

Dalším výhercem anketní soutěže OKAY o 10.000 Kč se stal pan Karel Tůna, který si byl 24. února 2018 převzít výhru na jedné z našich brněnských prodejen.

Pan Tůna je naším pravidelným zákazníkem, který se do OKAY vrací díky nízkým cenám a přístupu personálu. Na prodejně v Brně-Bystrci jej kromě přístupu prodavačů k zákazníkovi zaujalo také přehledně uspořádané zboží. Všem, kteří o nákupu v OKAY uvažují pan Tůna vzkazuje, aby neváhali a získali „skutečnou zkušenost s atmosférou nákupu zboží v prodejně“.

<strong>Aleš Michal</strong>

Aleš Michal

Již 96. výhercem naší anketní soutěže se stal pan Aleš Michal z Ústí nad Labem, který díky nákupu na e-shopu a vyplnění ankety vyhrál 5.000 Kč.

I když pan Michal vyhrál díky koupi na e-shopu, oceňuje, že máme v Ústí nad Labem také kamennou prodejnu, na které si může zakoupené zboží vyzvednout. Výherce si náš e-shop vybral z důvodu jeho přehlednosti, ale kladně hodnotí i pestrý sortiment a příznivé ceny. Mrzí jej však, že do poštovní schránky nedostává akční letáky OKAY. Pan Michal nákup v OKAY doporučuje všem ostatním především kvůli příznivým cenám a ochotnému personálu, který vždy profesionálně poradí. Panu Michalovi k výhře srdečně gratulujeme!

<strong>Oldřich Sperlich</strong>

Oldřich Sperlich

Dne 10. listopadu 2017 si do naší krnovské pobočky přišel převzít výhru 10.000 Kč další výherce - pan Oldřich Sperlich.

Pan Sperlich tvrdí, že do naší krnovské prodejny chodí nakupovat často a že vždy bývá spokojen. Na OKAY výherce oceňuje velký výběr zboží a ochotný personál. Doslova říká, že jej u nás baví nakupovat, a to i díky velmi příznivým cenám. Pokud měl pan Sperlich říct, co bychom mohli zlepšit, odpověděl, že jej nic nenapadá, protože krnovští prodavači OKAY jsou nejlepší! Všem, kteří ještě u naší společnosti nenakupují, výherce vzkazuje, že se nákup v OKAY vyplatí ve všech směrech. Panu Sperlichovi k výhře gratulujeme a věříme, že se k nám bude i nadále vracet.

<strong>Ivana Felixová</strong>

Ivana Felixová

Další šťastnou výherkyní naší anketní soutěže se stala paní Ivana Felixová z Brna, která tentokrát získala 5.000 Kč.

Paní Felixová na našem e-shopu zakoupila navigaci, která byla podle jejích slov levnější než u konkurence, což byl důvod, proč si ji vybrala právě u nás. Kromě nízkých cen paní Felixová na našem e-shopu oceňuje také přehlednost, šíři sortimentu a rychlost dodání zboží. Její spokojenost s našimi službami je tak velká, že OKAY doporučuje i kolegům v práci. Mrzí ji jen, že u zakoupené navigace chyběl návod. I přesto nákup na e-shopu OKAY díky širokému sortimentu a příznivým cenám všem doporučuje. Věříme, že paní Felixová bude i nadále naší spokojenou zákaznicí. Výherkyni gratulujeme!

<strong>Karel Kocich</strong>

Karel Kocich

Již 93. výhercem soutěže o 10.000 Kč se 5. června 2017 stal pan Karel Kocich z Frýdku-Místku.

Pan Kocich na naší pobočce ve Frýdku-Místku zakoupil mobilní telefon, vyplnil náš dotazník a nyní se raduje z 10 tisíc korun. Pan Kocich tvrdí, že OKAY je jeho oblíbeným obchodem, v kterém velice rád nakupuje. Na OKAY oceňuje komplexní nabídku zboží, prostřední prodejny a úžasný přístup k zákazníkovi. Ceny jsou podle slov výherce lepší než u konkurence a nabídka je perfektní. A co vzkazuje pan Kocich ostatním? „Všem, co váhají, navštivte nejbližší prodejnu a přesvědčte se sami o profesionalitě prodejců a příjemném prostředí“. Šťastnému výherci upřímně gratulujeme!

<strong>Simona Jandová</strong>

Simona Jandová

Třicátého května 2017 se další výherkyní anketní soutěže o 10.000 Kč stala paní Simona Jandová z Bruntálu.

Paní Jandovou do naší bruntálské pobočky přivedly příznivé ceny, blízkost prodejny jejímu bydlišti a v neposlední řadě příjemný přístup k zákazníkům. Paní Jandová také oceňuje možnost objednání zboží na e-shopu a poměr mezi kvalitou a cenou produktů. Potěšilo by ji, pokud bychom ještě prohloubili odborné znalosti prodejců. Všem, kteří ještě nejsou zákazníky OKAY, paní Jandová doporučuje, aby u nás nakupovat vyzkoušeli. Paní Jandové k výhře gratulujeme!

<strong>Tomáš Bačina</strong>

Tomáš Bačina

V pořadí již 91. výhercem naší soutěže se stal pan Tomáš Bačina, který díky nákupu na e-shopu a vyplnění ankety vyhrál 5.000 Kč.

Pan Bačina je naším věrným zákazníkem, který n nás oceňuje výhodné akční ceny, širokou nabídku zboží a zaměstnance ochotné poradit. Náš e-shop si vybral kvůli přehlednosti nabídky, jednoduchosti objednávky a možnosti dopravy domů. A co pan Bačina vzkazuje ostatním zájemcům o nákup elektroniky: „Vzkázal bych jim, aby navštívili váš obchod, že si také něco vyberou a budou spokojeni, jako jsem já. A když si nebudou vědět rady, co si koupit za značku, zaměstnanci jim poradí.“ Gratulujeme panu Bačinovi k výhře a věříme, že bude i nadále naším zákazníkem.

<strong>Milan Semerád</strong>

Milan Semerád

Dalším výhercem anketní soutěže o 10.000 Kč se stal pan Milan Semerád z Nového Města nad Metují. K předání výhry došlo 20.1.2017.

Pan Semerád si byl v naší náchodské prodejně vyzvednout žehličku, kterou nakoupil na e-shopu a při té příležitosti obstaral i drobnější nákup přímo na prodejně. Poté vyplnil anketu a dnes se může radovat z výhry. Pan Semerád u nás nakupuje pravidelně, protože oceňuje příznivé ceny a rychlost a bezproblémovost obsluhy. Rád by však ještě více ocenil naše prodavače a prodavačky. Všem, kteří ještě u nás nenakupují, pan Semerád radí, aby se nebáli a šli do toho. Panu Semerádovi k výhře gratulujeme a doufáme, že nám zachová přízeň.

<strong>Oldřich Kopřiva</strong>

Oldřich Kopřiva

Dne 1. října 2016 se v pořadí již 89. výhercem naší soutěže o 10.000 Kč stal pan Oldřich Kopřiva ze Starého Rokytníku u Trutnova.

Právě v naší trutnovské pobočce pan Kopřiva nakoupil, odpověděl na pár otázek v naší zákaznické anketě a díky tomu vyhrál 10.000 Kč. Do OKAY chodí pan Kopřiva nakupovat z toho důvodu, že od naší společnosti má doma již několik spotřebičů, s kterými je spokojený. Kromě toho se panu Kopřivovi líbí i široký výběr a ceny, ale doporučil by nám změnit uspořádání prodejny. Všem, kteří ještě nejsou našimi zákazníky pan Kopřiva vzkazuje: „ Pokud nejste zákazníky, tak to zkuste, jistě budete spokojeni.“

<strong>Pavlína Vlášková</strong>

Pavlína Vlášková

88. výherkyní naší soutěže se 13. června 2016 stala paní Pavlína Vlášková z Jirkova, která díky nákupu na e-shopu a vyplnění ankety získala výhru 5.000 Kč.

Paní Vlášková je stálá zákaznice našeho e-shopu, na kterém oceňuje rychlé vyřízení, dodání a širokou nabídku. Jak paní Vlášková říká, s našimi cenami i nabídkou je spokojena, ale byla by ráda, pokud by prodejna OKAY byla blíž jejímu bydlišti. Všem, kteří ještě nejsou zákazníky OKAY, doporučuje, aby se na nás obrátili, protože s nákupem budou spokojení. Paní Vláškové k její výhře srdečně blahopřejeme a věříme, že u nás bude nakupovat i nadále.

<strong>Petr Frank</strong>

Petr Frank

V pátek 10. června 2016 proběhlo další focení výherce naší anketní soutěže o 10.000 Kč. Výhercem byl tentokrát pan Petr Frank z Bludova.

Panu Frankovi se na naší šumperské pobočce líbí široký výběr a ceny, které mu v širokém okolí nenabídnou. Kromě toho se mu zamlouvá i to, že je naše pobočka vždy čistá, uklizená a voňavá, takže se mu zde příjemně nakupuje. Pan Frank oceňuje, že pokud zboží není náhodou na prodejně, lze jej objednat na e-shopu. Protože má pan Frank s prodejnou OKAY dobré zkušenosti, neustále se do ní vrací a doporučuje, aby tak učinili i ostatní, protože si v OKAY vyberou i nároční zákazníci. Panu Frankovi gratulujeme a doufáme, že nám zachová přízeň.

<strong>Veronika Schweser</strong>

Veronika Schweser

V pořadí již 86. výherkyní soutěže o 10.000 Kč se 1. června stala paní Veronika Schweser.

Paní Schweser v naší českolipské pobočce koupila pračku, poté vyplnila anketu a byla vybrána. Do prodejny paní Veronika Schweser zavítala proto, že má s OKAY výborné zkušenosti a navíc podle ní máme nejlepší ceny v České Lípě. Na prodejně také ocenila příjemný personál, který se jí hned ujal, poradil a pomohl s nákupem do auta. Paní Veronice se líbí naše akční nabídky i přehledný a velký výběr zboží. S nakupováním v OKAY je podle svých slov velice spokojená, a tak by naši firmu doporučovala i všem ostatním. Paní Schweser k její výhře upřímně blahopřejeme.

<strong>Jana Řeháková</strong>

Jana Řeháková

V sobotu 27.2.2016 se v pořadí 85. výhercem ankety stala paní Jana Řeháková z Ostrova.

Díky koupi ledničky a následnému vyplnění ankety obdržela paní Řeháková 10.000 Kč. Paní Řeháková je stálým a spokojeným zákazníkem OKAY. Na našich prodejnách oceňuje bohatý sortiment a skvělé ceny. Podle jejích slov není potřeba na našich službách nic vylepšovat. Lidem, kteří u nás ještě nenakupují, pak vzkazuje, aby do prodejen OKAY zašli, protože budou určitě spokojeni. Paní Řehákové k její výhře gratulujeme a slibujeme, že se budeme snažit, aby s námi byla i nadále spokojena.

<strong>Dagmar Křistková</strong>

Dagmar Křistková

84. výherkyní anketní soutěže o 10.000 Kč se stala paní Dagmar Křistková z Ostravy.

Paní Křistková koupila na naší prodejně v Ostravě-Zábřehu sluchátka do uší, vyplnila anketu a vyhrála. Jak sama říká, u OKAY nakupuje, protože jí do schránky chodí naše akční letáky a prodejnu v Zábřehu má blízko. Na prodejně se jí líbily velká nabídka sortimentu, příjemný přístup k zákazníkům a ceny příznivé „obyčejným lidem“. Paní Křistková tvrdí, že je s OKAY maximálně spokojená, což dokazuje, že u nás nakoupila již televizi, kávovar, mobilní telefon a některé drobnosti. Těm, kteří ještě nejsou našimi zákazníky, vzkazuje, že z prodejny OKAY odejdou vždy spokojeni zásluhou ochotného personálu a velkého výběru zboží. Paní Křistkové k její výhře srdečně blahopřejeme.

<strong>Dušan Dobeš</strong>

Dušan Dobeš

V sobotu 20.2.2016 si pan Dušan Dobeš přišel do naší prodejny v Novém Jičíně vyzvednout výhru 5.000 Kč za účast v soutěži v e-shopové anketě.

Pan Dobeš si na našem e-shopu objednal sklokeramický sporák, který si následně vyzvednul právě na prodejně v Novém Jičíně. Tato možnost se panu Dobešovi velmi líbí. Na e-shopu OKAY se mu také líbí příznivé ceny, nabídka zboží a možnost jeho porovnání. Pan Dobeš je s naší nabídkou natolik spokojený, že náš e-shop sleduje, i když zrovna nic nepotřebuje. Rád by ale na našich stránkách viděl ještě více akční cen. Všem, kteří u nás ještě nenakupují, vzkazuje, aby určitě vyzkoušeli jak náš e-shop, tak naše prodejny. Panu Dobešovi gratuluje a věříme, že nám zachová přízeň.

<strong>Tomáš Trčka</strong>

Tomáš Trčka

Dalším výhercem anketní soutěže o 10.000 Kč se stal pan Tomáš Trčka z Prahy. K předání výhry došlo 20.2.2016.

Pan Trčka koupil na naší prodejně v Praze, Kolbenově ulici, napouštěcí hadici. Naši společnost si vybral proto, že daný produkt nemohl nikde jinde sehnat. Při samotném nákupu jej potěšila snadná orientace na prodejně, přehlednost sortimentu a ochotný personál. Na OKAY pan Trčka oceňuje dostatečnou nabídku a příznivé ceny, které jsou podle něj mnohdy lepší než jinde. Uvítal by ale rozšíření sítě prodejen na Prahu 5, kde bydlí. Našim potenciálním zákazníkům vzkazuje, že je na prodejnách OKAY čeká příjemné prostředí a milá obsluha, která ochotně a odborně poradí. Panu Trčkovi k jeho výhře srdečně gratulujeme a přejeme spokojenost našimi službami.

<strong>Vladimír Horák</strong>

Vladimír Horák

18. února 2016 byla předána výhra již 81. výherci ankety. 10.000 korun tentokrát dostal pan Vladimír Horák z Vyškova.

Pan Horák si u nás vybral set top box, který koupil z toho důvodu, že byl v akci a že má naši prodejnu v místě svého bydliště. Pan Horák na OKAY oceňuje široký sortiment a četnost slevových akcí. Protože je častým zákazníkem naší společnosti, uvítal by širší nabídku zákaznických výhod. Těm, kteří ještě nejsou zákazníky OKAY vzkazuje, že se nákup u nás vyplatí díky nízkým cenám a širokému sortimentu. Panu Horákovi k výhře gratulujeme a věříme, že nám i nadále zachová svoji přízeň.

<strong>František Žitnák</strong>

František Žitnák

V sobotu 13. února byla předána výhra 5.000 Kč panu Františku Žitnákovi z Trutnova. Tentokrát se jednalo o výherce e-shopové ankety.

Pana Žitnáka na našem e-shopu potěšila zejména cena produktů a možnost vyzvednutí si nákupu na prodejně, kde si může zakoupené zboží lépe prohlédnout a nechat předvést. Výhodou je podle něj i to, že na e-shopu je kromě elektra k dostání i nábytek a pneu. Pan Žitnák je našim častým zákazníkem, e-shop je podle jeho slov dobře vyřešen a s OKAY má jen dobré zkušenosti. A i když jednou musel zakoupené zboží reklamovat, bylo mu bez problémů vyhověno. Gratulujeme panu Žitnákovi k výhře a doufáme, že i nadále bude spokojeným zákazníkem OKAY elektrospotřebiče.

<strong>Tereza Zemanová</strong>

Tereza Zemanová

První říjnový den tohoto roku se uskutečnilo již 79. předávání výhry 10.000 Kč. Výherkyní se tentokrát stala paní Tereza Zemanová z Chocně.

Paní Zemanová zakoupila počítač na pardubické prodejně, protože je podle jejích slov tato prodejna k jejímu bydlišti nejblíž. Protože je to však 40 km, ocenila by, kdyby prodejna OKAY stála ve Vysokém Mýtě. Jinak je s naší společností spokojená - ceny se jí zdají být přijatelné, nabídka zboží dostačující, na prodejně byl příjemný personál a prostředí prodejny bylo útulné. Všem, kteří ještě nejsou našimi zákazníky, proto radí, aby do OKAY přišli nakupovat také. Čeká je příjemný obchod, sympatický personál a možnost vyhrát. Gratulujeme paní Zemanové k její výhře a doufáme, že i nadále bude věrnou a spokojenou zákaznicí OKAY elektrospotřebiče. Zároveň se budeme snažit, aby mohla již brzy nakupovat v OKAY prodejně, která bude blíže jejímu domovu.

<strong>Božena Heroutová</strong>

Božena Heroutová

Další výherkyní naší ankety o 10.000 Kč se stala paní Božena Heroutová z Mladé Boleslavi.

Paní Heroutová zakoupila v prodejně Okay mobilní telefon, vyplnila naši anketu a díky šťastnému pořadí se zařadila mezi řadu našich šťastných výherců. Paní Heroutová nám prozradila, že v prodejnách Okay nakupuje často a většinu elektroniky v domácnosti má právě z Okay. Na prodejnách nejvíce oceňuje především příjemný přístup personálu k zákazníkům a příznivé ceny, které lehce konkurují ostatním prodejnám v regionu. A co vzkazuje těm, kteří ještě nejsou zákazníky Okay elektrospotřebiče? „Pokud navštívíte prodejnu Okay, odejdete určitě jako spokojený zákazník!". Gratulujeme paní Heroutové k výhře a věříme, že i nadále zůstane spokojenou zákaznicí Okay elektrospotřebiče.

<strong>Romana Matějů</strong>

Romana Matějů

Již 77. výherci v pořadí jsme 29. 4. 2015 v Náchodě předávali výhru ve výši 10.000 Kč.

Paní Matějů zakoupila v naší prodejně rychlovarnou konvici, vyplnila anketu a díky šťastnému pořadí se stala další výherkyní. Do prodejny v Náchodě ji přivedla nabídka v akčním letáku. Paní Matějů nám prozradila, že ji na prodejně nejvíce zaujal široký výběr zboží a ochota zaměstnanců při výběru zboží. A co vzkazuje těm, kteří ještě nejsou zákazníky Okay elektrospotřebiče? „Navštivte Okay a kupte si nový elektrospotřebič!" Gratulujeme paní Matějů k výhře a věříme, že i nadále zůstane spokojenou zákaznicí Okay elektrospotřebiče.

<strong>Antonín Marek</strong>

Antonín Marek

V úterý 10. 3. 2015 se uskutečnilo další předávání 10.000 Kč, tentokrát v Olomouci.

Pan Marek si v naší prodejně zakoupil nabíječku, vyplnil anketu a stal se dalším šťastným výhercem. Do prodejny v Olomouci ho přivedl akční leták, popis zboží a cena. Na nakupování u nás se mu nejvíce líbila prostorná prodejna s možností klidného výběru a dále oceňuje, že je možné si vždy vybrat za přijatelné ceny. A co Pan Marek vzkazuje těm, kteří ještě nejsou zákazníky Okay? "Sledujte letáky a srovnávejte!" Gratulujeme panu Markovi k výhře a věříme, že i nadále zůstane spokojeným zákazníkem Okay elektrospotřebiče.

<strong>Kateřina Uhrová</strong>

Kateřina Uhrová

Paní Uhrová navštívila naši prodejnu v Neratovicích za účelem nákupu dárku pro sestru.

Zakoupila LED televizi, vyplnila naši anketu a díky štěstěně se stala další výherkyní 10.000 Kč. Na prodejně ji nejvíce zaujal především velký výběr a přehled televizí a dále také velice milá a příjemná obsluha, která pro ni udělala maximum, takže spokojenějším zákazníkem už nemůže být. A co vzkazuje těm, kteří ještě nejsou zákazníky OKAY elektrospotřebiče? „Ať neváhají a navštíví nějakou z prodejen OKAY, pokud chtějí elektrospotřebiče za dobré ceny a obsluhu, která pro ně udělá maximum, tak se stanou pravidelnými zákazníky." Gratulujeme paní Uhrové k výhře a věříme, že i nadále zůstane spokojenou zákaznicí Okay elektrospotřebiče.

<strong>Lukáš Opočenský</strong>

Lukáš Opočenský

Dalším výhercem naší ankety o 10.000 Kč je pan Lukáš Opočenský ze Starého Města.

Pan Opočenský zakoupil v prodejně Okay elektrospotřebiče kombinovaný sporák, vyplnil anketu a díky štastnému pořadí se zařadil mezi další výherce. Pan Opočenský nám prozradil, že jej do prodejny Okay přivedla důvěra ve značku a garance nejnižší cen. Dále ho také zaujal velký výběr zboží a snažící se personál. Pan Opočenský vzkazuje všem, kteří ještě nejsou zákazníky Okay: „Jestli chcete nakoupit kvalitní spotřebiče za rozumnou cenu, tak jděte do OKAY!" Gratulujeme panu Opočenskému k výhře a věříme, že i nadále zůstane spokojeným zákazníkem Okay elektrospotřebiče.

<strong>František Večeřa</strong>

František Večeřa

V pořadí již 73. výhercem v naší anketě se stal pan František Večeřa z Rapotína.

Pan Večeřa zakoupil v prodejně v Šumperku TV sluchátka, poté vyplnil naši anketu a díky štastnému pořadí se zařadil mezi další výherce 10.000 Kč. Do naší prodejny ho přivedla předchozí zkušenost, neboť většinu elektroniky již dříve zakoupil v prodejně Okay. Nejvíce ho zaujala vysoká nabídka a přehledně uspořádáné zboží za příznivé ceny, které jsou srovnatelné nebo i nižší než jinde. Dále se mu také líbí příjemné vystupování zaměstnanců. S ohledem na své předchozí zkušenosti by pan Večeřa doporučil všem návštěvu prodejny Okay. Gratulujeme panu Večeřovi k výhře a věříme, že i nadále zůstane spokojeným zákazníkem Okay elektrospotřebiče.

<strong>Marcela Rychtová</strong>

Marcela Rychtová

Další výherkyní 10.000 Kč se stala paní Marcela Rychtová z Brantice.

Paní Rychtová zakoupila v prodejně Okay v Krnově Smart 3D televizi, vyplnila anketu a díky štastnému pořadí se stala již 72. výhercem. Paní Rychtovou do naší prodejny přivedl velký sortiment zboží, ochotní prodavači a ceny srovnatelné s internetovými. A co by doporučila všem, kdo nejsou zákazníky Okay elektrospotřebiče? „V prodejnách se setkáte s ochotnými prodavači, kteří ví o čem mluví a dokáží doporučit." Gratulujeme paní Rychtové k výhře a věříme, že i nadále zůstane spokojenou zákaznicí Okay elektrospotřebiče.

<strong>Jana Sukeníková</strong>

Jana Sukeníková

Dalším výhercem šeku v hodnotě 10.000 Kč je paní Jana Sukeníková.

Paní Sukeníková zakoupila v prodejně Okay v Ostravě, nákupním centru Karolína USB flash disk a krabičku zapisovatelný CD-R médií, vyplnila naši anketu a díky šťastnému pořadí vyhrála. S nákupem v prodejně Okay je spokojena a na našich prodejnách oceňuje především velký výběr a dobré ceny zboží. Gratulujeme paní Sukeníkové k výhře a věříme, že i nadále zůstane spokojeným zákazníkem Okay elektrospotřebiče.

<strong>Miroslava Dinebierová</strong>

Miroslava Dinebierová

Dalším, kdo nakupoval v jedné z našich prodejen Okay elektrospotřebiče a vyhrál, je paní Miroslava Dinebierová z Chomutova.

Paní Dinebierová zakoupila v chomutovské prodejně 32GB USB flash disk a podložku pod pračku, vyplnila anketu a díky štěstěně vyhrála. Do prodejny Okay elektrospotřebiče jezdí nakupovat pravidelně, líbí se jí široká škála nabídky zboží, přijatelné ceny a oceňuje ochotu a přístup prodejců. Vždy zde nalezne vše, co potřebuje. A co by vzkázala těm, co nejsou zákazníky Okay? Aby Okay navštívili, prodejci jim bez problémů poradí s výběrem a vše vysvětlí.

<strong>Ilona Rošková</strong>

Ilona Rošková

Mezi další výherkyně v naší anketě o 10.000 Kč patří paní Ilona Rošková z Krnova.

Paní Rošková zakoupila v prodejně Okay v Krnově novou Smart televizi, vyplnila naši anketu a díky šťastnému pořadí získala 10.000 Kč. Do prodejny Okay ji v první řadě přivedla dobrá dostupnost, široký sortiment zboží za příznivé ceny a velice ochotný a informovaný personál. Na našich prodejnách oceňuje nejen velkou rozmanitost sortimentu a ochotný personál, který umí vždy poradit, ale také různé reklamní akce, díky kterým je pak zboží ještě levnější. Paní Rošková vzkazuje všem, kdo nejsou zákazníky Okay: „Nebojte se v Okay nakupovat, protože já jsem se zakoupeným zbožím velice spokojená (ještě nikdy jsem nemusela reklamovat zboží), personál je velice ochotný, znalý a informovaný a vždy rád s výběrem zboží pomůže. Rovněž i s odvozem a naložením zboží.“ Gratulujeme paní Roškové k výhře a věříme, že i nadále zůstane spokojeným zákazníkem Okay elektrospotřebiče.

<strong>Antonín Sláma</strong>

Antonín Sláma

Dalším výhercem naší ankety o 10.000 Kč je pan Antonín Sláma z Křížanova.

Pan Sláma zakoupil v prodejně Okay ve Žďáru nad Sázavou Smart 3D televizi, vyplnil naši anketu a díky šťastnému pořadí získal 10.000 Kč. Do prodejny Okay ho přivedl produkt, který hledal. Nejvíce ho na naší prodejně zaujal široký sortiment zboží od každého druhu elektroniky. Pan Sláma vzkazuje všem, kdo nejsou zákazníky Okay: „Asi poprvé v životě budu odměněn za nákup. Proto bude Okay první obchod, kam se budu chodit dívat na zboží a budu jej doporučovat." Gratulujeme panu Antonínovi k výhře a věříme, že i nadále zůstane spokojeným zákazníkem Okay elektrospotřebiče.

<strong>Antonín Gasnárek</strong>

Antonín Gasnárek

V pořadí již 67. výhercem naší ankety je pan Antonín Gasnárek z Břeclavi.

Pan Gasnárek zakoupil v prodejně Okay v Břeclavi chladničku Beko, vyplnil naši anketu a díky šťastnému pořadí získal 10.000 Kč. V prodejnách Okay nakupuje často jak on, tak i jeho syn a oba jsou spokojeni. Oceňují bohatý výběr zboží, dobré ceny a vstřícný personál. Těm, kteří ještě nejsou zákazníky Okay elektrospotřebiče, pan Gasnárek vzkazuje: „Děláte obrovskou chybu. Pokud se stanete zákazníky Okay, budete spokojeni a bez problémů.“ Gratulujeme k výhře a věříme, že i nadále zůstane spokojeným zákazníkem Okay elektrospotřebiče.

<strong>Karla Samková</strong>

Karla Samková

V úterý 1. 4. 2014 se uskutečnilo slavnostní předání výhry už 66. výherci – a rozhodně nejde o žádný Apríl!

Paní Samková zakoupila v prodejně Okay v Havířově WiFi router, vyplnila naši anketu a díky šťastnému pořadí získala 10.000 Kč. Do prodejny Okay ji přivedly především dobré zkušenosti z předešlých nákupů. Na našich prodejnách oceňuje velký výběr a přehledně vystavené zboží s dobrými cenami. S nákupem v prodejně Okay je spokojena také díky ochotě personálu poradit s výběrem. Paní Samková vzkazuje všem, kdo nejsou zákazníky Okay: „Vyzkoušejte si nákup v kterékoliv prodejně OKAY, určitě si vyberete. Potěší vás také ochotný personál, který vám kdykoliv poradí a výhodné ceny.“ Gratulujeme paní Samkové k výhře a věříme, že i nadále zůstane spokojeným zákazníkem Okay elektrospotřebiče.

<strong>Dana Fabičovicová</strong>

Dana Fabičovicová

Ve středu 5.2. 2014 proběhlo slavnostní předání výhry už 65. výherci!

Paní Dana Fabičovicová zakoupila v prodejně Okay v Břeclavi mikrovlnou troubu. Vyplnila naši anketu a díky šťastnému pořadí získala 10.000 Kč. Do prodejny ji přivedl fakt, že ráda nakupuje tam, kde jsou milí lidé, přehledně uspořádané zboží a výhodné ceny. V Okay oceňuje především velký výběr zboží, stejně jako ochotný a příjemný personál. Všem, kdo ještě nejsou našimi zákazníky, vzkazuje: „Nakupujte v OKAY protože jsou jasná jednička na trhu“. Gratulujeme paní Fabičovicové k výhře a věříme, že i nadále zůstane spokojeným zákazníkem Okay elektrospotřebiče.

<strong>Petr Němec</strong>

Petr Němec

V pondělí 18.12. 2013 se uskutečnilo slavnostní předání výhry už 64. výherci!

Pan Petr Němec zakoupil v prodejně Okay v Třinci zvlhčovač vzduchu. Vyplnil naši anketu a díky šťastnému pořadí získal 10.000 Kč. Do prodejny ho přivedl především široký sortiment elektrospotřebičů a výhodná poloha prodejny. Na prodejnách Okay oceňuje nadstandardní nabídku bílé techniky, výhodu si zboží detailně prohlédnout, především u vestavěných spotřebičů, kde je zjištění přesných rozměrů velmi důležité. Pan Petr Němec říká, že ceny této „kamenné“ prodejny se o mnoho neliší od cen v internetových obchodech. Všem, kdo ještě nejsou našimi zákazníky, vzkazuje: „Pokud chcete nakoupit rychle, bez komplikovaného parkování a součastně nakoupit další věci do domácnosti, pak prodejna OKAY na Frýdecké ulici v Třinci je správnou volbou.“ Gratulujeme panu Němcovi k výhře a věříme, že i nadále zůstane spokojeným zákazníkem Okay elektrospotřebiče.

<strong>Pavel Kotrady</strong>

Pavel Kotrady

V pondělí 9.12. 2013 se uskutečnilo slavnostní předání výhry už 63. výherci!

Pan Pavel Kotrady zakoupil v prodejně Okay ve Valašském obal na tablet. Vyplnil naši anketu a díky šťastnému pořadí získal 10.000 Kč. Do prodejny ho přivedli především dobrá dostupnost a široká nabídka. Na prodejnách Okay oceňuje především polohu prodejny. Pan Pavel Kotrady říká, že nabídka zboží je široká. Všem, kdo ještě nejsou našimi zákazníky, vzkazuje: „Není nad čím váhat, Okay je k zákazníkům vstřícný a ten kdo zvažuje koupi elektroniky by jistě měl byť třeba jen pro srovnání navštívit i Okay, třeba i na internetu.“ Gratulujeme panu Kotrady k výhře a věříme, že i nadále zůstane spokojeným zákazníkem Okay elektrospotřebiče.

<strong>Ladislav Mihók</strong>

Ladislav Mihók

V úterý 19.11. 2013 se uskutečnilo slavnostní předání výhry už 62. výherci!

Pan Ladislav Mihók zakoupil v prodejně Okay v Uherském Brodu kuchyňské váhy. Vyplnil naši anketu a díky šťastnému pořadí získal 10.000 Kč. Do prodejny ho přivedla skutečnost, že vždy bez problémů našel zboží, které právě potřeboval. Na prodejnách Okay oceňuje velký, čistý prostor plný zboží přehledně uspořádaného podle účelu použití a velkou ochotu personálu. Pan Ladislav Mihók říká, že výběr druhů zboží je nadprůměrně velký, vybrat si může každý, od méně solventních zákazníků, až po ty nejbohatší. Všem, kdo ještě nejsou našimi zákazníky, vzkazuje: „Jak někdo potřebuje jakýkoliv elektrospotřebič, nebo jakoukoliv elektroniku, doporučuji nákup v Okay elektrospotřebiče. Bude mile překvapen! V opačném případě udělá velkou chybu.“ Gratulujeme panu Mihókovi k výhře a věříme, že i nadále zůstane spokojeným zákazníkem Okay elektrospotřebiče.

<strong>Hana Blažková</strong>

Hana Blažková

Ve středu 30.10. 2013 se uskutečnilo slavnostní předání výhry už 61. výherci!

Paní Hana Blažková zakoupila v prodejně Okay ve Starém Městě kombinovanou chladničku s mrazákem a sáčky do vysavače. Vyplnila naši anketu a díky šťastnému pořadí získal 10.000 Kč. Do prodejny ji přivedla především velká nabídka chladniček a mrazáků. Na prodejnách Okay oceňuje především ochotu prodavačů a také jejich znalosti. Všem, kdo ještě nejsou našimi zákazníky, vzkazuje: „Neváhejte a obraťte se na odborníky. Budete určitě spokojeni nejenom s nabídkou, ale i s cenami podle svých představ a možností“. Gratulujeme paní Blažkové k výhře a věříme, že i nadále zůstane spokojenou zákaznicí Okay elektrospotřebiče.

<strong>Jiří Majerik</strong>

Jiří Majerik

V pondělí 16.9. 2013 se uskutečnilo slavnostní předání výhry už 60. výherci!

Pan Jiří Majerik zakoupil v prodejně Okay v Litoměřicích anténu a tužkové baterie. Vyplnil naši anketu a díky šťastnému pořadí získal 10.000 Kč. Do prodejny ho přivedli především prodavači, kteří se zákazníkovi věnují a poradí. Na prodejnách Okay oceňuje klid, čistotu a dobrou obsluhu. Pan Jiří Majerik říká, že nabídka zboží je vysoká a cena je přijatelná. Všem, kdo ještě nejsou našimi zákazníky, vzkazuje: „Jděte se od obchodu Okay alespoň jednou podívat a prohlédnou si nabídku zboží.“. Gratulujeme panu Majerikovi k výhře a věříme, že i nadále zůstane spokojeným zákazníkem Okay elektrospotřebiče.

<strong>Tomáš Kšanda</strong>

Tomáš Kšanda

V pondělí 15.7. 2013 se uskutečnilo slavnostní předání výhry už 59. výherci!

Pan Tomáš Kšanda zakoupil v prodejně Okay v České Lípě tužkové baterie. Vyplnil naši anketu a díky šťastnému pořadí získal 10.000 Kč. Do prodejny ho přivedl velký výběr sortimentu. Na prodejnách Okay oceňuje vždy příjemnou obsluhu, která umí poradit. Pan Tomáš Kšanda říká, že nabídka zboží, především televizorů, je velká. Všem, kdo ještě nejsou našimi zákazníky, vzkazuje: „Zkuste Okay navštívit – stojí to za to.“. Gratulujeme panu Tomášovi k výhře a věříme, že i nadále zůstane spokojeným zákazníkem, Okay elektrospotřebiče.

<strong>Jaroslav Novák</strong>

Jaroslav Novák

V pátek 28.7. 2013 se uskutečnilo slavnostní předání výhry už 58. výherci!

Pan Jaroslav Novák zakoupil v prodejně Okay ve Zlíně sáčky a vůně do vysavače. Vyplnil naši anketu a díky šťastnému pořadí získal 10.000 Kč. Do prodejny chodí nakupovat, protože zde nakoupí to, co právě potřebuje. Na prodejnách Okay oceňuje velký výběr zboží, jeho přehledné vystavení, zájem a ochotu prodavačů. Pan Jaroslav Novák říká, že nabídka zboží je vysoká a ceny jsou příznivé. Všem, kdo ještě nejsou našimi zákazníky, vzkazuje: „Nákup zboží v prodejnách OKAY elektrospotřebiče všem doporučuji, vzhledem k velkému výběru jednotlivých typů zboží, příjemnému prostředí a ochotě prodávajících při doporučení vhodného výrobku.“. Gratulujeme panu Jaroslavovi k výhře a věříme, že i nadále zůstane spokojeným zákazníkem Okay elektrospotřebiče.

<strong>Hana Dobrá</strong>

Hana Dobrá

Ve čtvrtek 18.4. 2013 se uskutečnilo slavnostní předání výhry už 57. výherci!

Paní Hana Dobrá zakoupila v prodejně Okay v Chebu 4GB flash disk. Vyplnila naši anketu a díky šťastnému pořadí získal 10.000 Kč. Do prodejny ji přivedl velký výběr zboží a výhodné cenové nabídky. Na prodejnách Okay oceňuje uspořádání prodejny (přehledné). Paní Hana Dobrá říká, že nabídka je velká a ceny jsou lepší než u konkurence. Všem, kdo ještě nejsou našimi zákazníky, vzkazuje: „Okay elektro mohu všem doporučit. Nabídka a ceny jsou vyhovující a obsluha milá a vstřícná.“. Gratulujeme paní Haně k výhře a věříme, že i nadále zůstane spokojenou zákaznicí Okay elektrospotřebiče.

<strong>Vladimír Šebek</strong>

Vladimír Šebek

V pátek 29.3. 2013 se uskutečnilo slavnostní předání výhry už 56. výherci!

Pan Vladimír Šebek zakoupil v prodejně Okay v Pardubicích nabíjecí baterie. Vyplnil naši anketu a díky šťastnému pořadí získal 10.000 Kč. Do prodejny jej přivedla spokojenost se sortimentem, kde si vždy vybere a zboží jej nikdy nezklame. Na prodejnách Okay oceňuje pěkně naaranžované zboží, čisté prostředí s prodavači, kteří mu umí poradit. Všem, kdo ještě nejsou našimi zákazníky, vzkazuje: „Pokud hledáte profesionalitu a příjemné prostředí, vše za rozumné ceny, přijďte do OKAY, vyberete si všichni.“. Gratulujeme panu Vladimírovi k výhře a věříme, že i nadále zůstane spokojeným zákazníkem Okay elektrospotřebiče.

<strong>Vlasta Bauerová</strong>

Vlasta Bauerová

Ve pátek 15.3. 2013 se uskutečnilo slavnostní předání výhry už 55. výherci!

Paní Vlasta Bauerová zakoupila v prodejně Okay v Ústí nad Labem baterie. Vyplnila naši anketu a díky šťastnému pořadí získala 10.000 Kč. Do prodejny ji přivedly nejvýhodnější ceny v oblasti elektro v jejím okolí, dobrá dostupnost prodejny a široký sortiment. Na prodejnách Okay oceňuje kvalitní výrobky, příznivé ceny a příjemnou obsluhu. Všem, kdo ještě nejsou našimi zákazníky, vzkazuje: „Nikde nenajdete lepší cenu a i malý nákup se vyplatí.“. Gratulujeme panu Vladimírovi k výhře a věříme, že i nadále zůstane spokojeným zákazníkem Okay elektrospotřebiče.

<strong>Otto Bělík</strong>

Otto Bělík

Ve čtvrtek 28.2. 2013 se uskutečnilo slavnostní předání výhry už 54. výherci!

Pan Otto Bělík zakoupil v prodejně Okay ve Frýdku - Místku sušičku ovoce. Vyplnil naši anketu a díky šťastnému pořadí získal 10.000 Kč. Do prodejny jej přivedla spokojenost se vzornou a rychlou obsluhou. Na prodejnách Okay oceňuje velký výběr zboží za příznivé ceny. Všem, kdo ještě nejsou našimi zákazníky, vzkazuje: „V případě nákupu elektrospotřebičů se vždy obraťte na Okay, tak jako já.“. Gratulujeme panu Ottovi k výhře a věříme, že i nadále zůstane spokojeným zákazníkem Okay elektrospotřebiče.

<strong>Ivana Langerová</strong>

Ivana Langerová

Paní Ivana Langerová zakoupila v prodejně Okay v Ústí nad Orlicí cartridge do tiskárny

Vyplnila naši anketu a díky šťastnému pořadí získala 10.000 Kč. Do prodejny ji přivedly naše plakáty na sloupech veřejného osvětlení se zajímavými slevami. Na prodejnách Okay oceňuje velký výběr televizorů, praček, žehliček a dalších domácích spotřebičů, cenovou dostupnost a ochotný personál. Všem, kdo ještě nejsou našimi zákazníky, vzkazuje: „Určitě navštivte prodejny Okay a budete mile překvapeni, jak nabídkou, tak cenami.“. Gratulujeme paní Ivaně k výhře a věříme, že i nadále zůstane spokojenou zákaznicí Okay elektrospotřebiče.

<strong>Ladislav Horák</strong>

Ladislav Horák

Pan Ladislav Horák zakoupil v prodejně Okay v Ústí nad Orlicí televizor, pračku, žehličku a další zboží.

Vyplnil naši anketu a díky šťastnému pořadí získal 10.000 Kč. Do prodejny jej přivedly naše plakáty na sloupech veřejného osvětlení se zajímavými narozeninovými slevami. Na prodejnách Okay oceňuje dobrou dostupnost, ochotný personál a velký výběr televizorů, praček a žehliček. Všem, kdo ještě nejsou našimi zákazníky, vzkazuje: „Navštivte prodejny Okay a určitě budete mile překvapeni, jako jsem byl já“. Gratulujeme panu Ladislavovi k výhře a věříme, že i nadále zůstane spokojeným zákazníkem Okay elektrospotřebiče.

<strong>Věra Klimentová</strong>

Věra Klimentová

Paní Věra Klimentová zakoupila v prodejně Okay v Příbrami kapsle do kávovaru.

Vyplnila naši anketu a díky šťastnému pořadí získala 10.000 Kč. Do prodejny ji přivedly časté akce s lákavými cenami a přehlednost v širokém sortimentu. Na prodejnách Okay oceňuje vstřícný personál a dobré poradenství. Všem, kdo ještě nejsou našimi zákazníky, vzkazuje: „Navštivte Okay, určitě budete s nabídkou spokojeni. Každý zde najde, co hledá a určitě s prázdnou neodejdete, stejně jako já“. Gratulujeme paní Věře k výhře a věříme, že i nadále zůstane spokojenou zákaznicí Okay elektrospotřebiče.

<strong>Josef Smetana</strong>

Josef Smetana

Pan Josef Smetana zakoupil v prodejně Okay v Brně držák na televizor.

Vyplnil naši anketu a díky šťastnému pořadí získal 10.000 Kč. Do prodejny jej přivedla příznivá cena hledaného výrobku. Na prodejnách Okay oceňuje široký sortiment zboží, ochotný personál a super ceny. Všem, kdo ještě nejsou našimi zákazníky, vzkazuje: „Po srovnání cen sami zjistíte, že nákupem v Okay můžete ušetřit nemalé finanční prostředky.“. Gratulujeme panu Josefovi k výhře a věříme, že i nadále zůstane spokojeným zákazníkem Okay elektrospotřebiče.

<strong>Václav Andrš</strong>

Václav Andrš

Pan Václav Andrš zakoupil v prodejně Okay v Chomutově USB flash disk a čtečku paměťových karet.

Vyplnil naši anketu a díky šťastnému pořadí získal 10.000 Kč. Do prodejny jej přivedla nabídka v našem letáku a zkušenost z předchozího nákupu. Zaujalo jej přehledné uspořádání prodejny a velký výběr výrobků. Všem, kdo ještě nejsou našimi zákazníky, vzkazuje: „Doporučuji každému navštívit prodejnu Okay s širokým sortimentem a ochotným personálem.“. Gratulujeme panu Václavovi k výhře a věříme, že i nadále zůstane spokojeným zákazníkem Okay elektrospotřebiče.

<strong>Jitka Vaníčková</strong>

Jitka Vaníčková

Paní Jitka Vaníčková je stálou zákaznicí Okay.

Tentokrát zakoupila v prodejně Okay v Ústí nad Labem 3D LED televizor. Vyplnila naši anketu a díky šťastnému pořadí získala 10.000 Kč. Kromě vystaveného zboží ji zaujal i ochotný personál, který ji překvapil svými odbornými znalostmi o prodávaném zboží. Příjemně ji překvapila také sleva poskytnutá z ceny televizoru. Všem, kdo ještě nejsou našimi zákazníky, vzkazuje: „Všem budoucím zákazníkům mohu návštěvu prodejny Okay jen doporučit. Budou jistě spokojeni.“. Gratulujeme paní Jitce k výhře a věříme, že i nadále zůstane spokojenou zákaznicí Okay elektrospotřebiče.